En İyi Scriptler

Piyasanın en iyi ve işinize yarar Scriptleri sizler için bulup ücretsiz sizlere sunuyoruz

Kalite

En iyi Scriptlerin yanında tabiki en kaliteli scripleri paylaşıyoruz

Destek

Diğer paylaşım Platformlarından bizleri ayıran tek şey script kurulumlarında herzaman sizlere destek olmamızTitan Tema 2.0.2Titan, dokulu gezinme ve kategori çubuklarının arkasında bulanık olan büyük bir duvar kağıdı görüntüsüne dayanan nihai oyun temasıdır. Renk düzenini tamamen değiştirmek için tema ayarları aracılığıyla en fazla 6 arka plan görüntüsü atayın ve üyelerinizin önceden tanımlanmış bir seçimden favorilerini seçmelerine izin verin!

Tema Düzenleyicisi
Tüm xenfocus temaları, üyelerinizin temayı ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerini sağlayan kullanımı kolay bir kutu olan "Tema Editörü" ile birlikte gelir.

Bulanık başlıklar
Gezinme çubuğu ve kategori başlıkları, arka plan resminizin css filtreleri kullanılarak otomatik olarak oluşturulan bulanık bir sürümünü devralır.

Eşsiz, animasyonlu navigasyon
Titan, animasyonlu vurgulu efektiyle benzersiz bir navigasyon tasarımına sahiptir.

Sabit başlık
Kaydırıldığında gezinme, kolay erişim için tarayıcınızın üstüne yapışır.

Duyarlı tema
Bu tema cep telefonları ve tabletler için küçültülerek tüm cihazlar için en uygun görüntüleme deneyimini sunar.

Tatil efektleri
Etkinleştirilirse, Noel için hareketli kar, Yeni Yıllar için konfeti, Cadılar Bayramı için yüzen bir hayalet veya Sevgililer için atan bir kalp gibi ince "tatil efektleri" temanızda gösterilebilir.

Geri
Sayım Spor oyunu gibi yerel bir etkinliğe veya yerleşik geri sayım sayacını kullanarak ürün sürümü gibi genel bir etkinliğe geri sayım.

Arka plan seçici
Bir arka plan seçici, üyelerinizin önceden tanımlanmış bir seçimden kendi arka plan / başlık resimlerini seçmelerine olanak tanır.

Düğümler için ızgara görünümü
Forumlarınızı, her biri için isteğe bağlı duvar kağıtlarıyla birlikte bir ızgara düzenine yerleştirin. Standart düzen tercih ederse, bu özellik üyeler tarafından değiştirilebilir.

Sosyal simgeler
Sosyal simgeler özelliğini etkinleştirerek, sosyal medya web sitelerinizi forum üyelerinize kolayca tanıtabilirsiniz.

Misafir mesajı
Etkinleştirilirse, şık bir misafir mesajı, ziyaretçilerin sitenizde oturum açmasını veya yeni bir hesap kaydetmesini ister.

Kapsamlı logo seçenekleri
HTML metni kullanın, bir slogan ekleyin veya yalnızca bir resim kullanın. Tümü tema ayarları ile yapılandırılabilir.

Mega altbilgi
Yapılandırılabilir sütunlara ve içeriğe sahip bir mega altbilgi, tüm tema ayarlarında etkinleştirilebilir ve özelleştirilebilir.

Retina hazır
Tüm xenfocus temaları yüksek çözünürlüklü ekranlar düşünülerek kodlanmıştır. Temanız tüm ekranlarda ve cihazlarda net görünecek!yorumlar


17-04-2020, 00:39  Devamı

18-04-2020, 12:14  Devamı

18-04-2020, 12:32  Devamı

17-04-2020, 00:54  Devamı

17-04-2020, 01:04  Devamı